AlgemeenSenioren

Wim Hoeben nieuwe hoofdtrainer v.v. Hulsel

Voetbalvereniging Hulsel heeft Wim Hoeben (53) aangesteld als nieuwe hoofdtrainer voor het seizoen 2020-2021. Wim is nu nog hoofdtrainer bij medevierdeklasser De Weebosch en heeft in het verleden onder meer de eerste elftallen van DBS en De Raven onder zijn hoede gehad. Hij volgt Joris Tuns op, die bezig is aan zijn laatste van 3 seizoenen bij v.v. Hulsel.

Het bestuur en de technische commissie van v.v. Hulsel kijken uit naar een prettige samenwerking met Wim in het volgende seizoen en wensen Joris veel succes in de tweede seizoenshelft.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.