Joris Tuns vertrekt na dit seizoen bij v.v. Hulsel

Joris Tuns heeft te kennen gegeven na dit seizoen te stoppen als hoofdtrainer van v.v. Hulsel. Joris is bezig aan zijn derde jaar bij v.v. Hulsel en bracht vorig seizoen de geel-blauwen na een spannende nacompetitie terug in de vierde klasse.

“Ik werk nog steeds met veel plezier in Hulsel, maar na 3 jaar is het tijd voor een nieuwe uitdaging. Samen met mijn spelersgroep ga ik uiteraard alles in het werk stellen om ons te handhaven in de vierde klasse”.

v.v. Hulsel dankt Joris voor de prettige samenwerking en wenst hem alvast veel succes voor de toekomst.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.