Hoofdtrainer Joris Tuns verlengt contract

v.v. Hulsel en hoofdtrainer Joris Tuns zijn een contractverlenging van één seizoen overeengekomen. Vanuit zowel het bestuur als de spelersgroep heerst grote tevredenheid over de aanpak en het enthousiasme van Joris. Ook het sportieve doel voor dit seizoen, het behalen van nacompetitie, ligt nog binnen handbereik.

Joris ziet voldoende groeimogelijkheden in de huidige selectie en is daarom zeer gemotiveerd om de komende anderhalf jaar het maximale uit de selectie te halen. Ook naast zijn trainerstaken heeft Joris het naar zijn zin bij de voetbalclub. Zo is hij de drijvende kracht achter de eerste editie van de gezamenlijke ski-reis waaraan zo’n 50 leden gaan deelnemen.

Tevens heeft vv Hulsel het contract met Wim Roest, de assistent van het eerste elftal en trainer van het 2e elftal, met één seizoen verlengd. Ook de rest van de staf blijft volgend seizoen in tact.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.