VV Hulsel heeft Biertafels en Bierbanken!

De voetbalclub heeft 40 Biertafels (220 x 50cm) en  80 bierbanken aangeschaft. Inclusief 4 trolley’s om deze te vervoeren. Dit is mede mogelijk door de aanjaagsubsidie van de gemeente Reusel de Mierde. De biertafels en bierbanken kunnen (gratis) ingezet worden voor het Hulselse verenigingsleven. Het voordeel is dat de Hulselse vereniging bij een activiteit geen huur kosten meer hebben voor tafels en banken en hierdoor wordt de drempel om iets te organiseren verlaagd.

We willen graag lang genieten van deze spullen en willen daarom wel vast een paar basis afspraken duidelijk maken omtrent het uitlenen.  

De tafels en banken worden zelf gehaald en teruggebracht bij de voetbalclub en komen gepoetst terug.

Schade aan de tafels en banken zullen worden verhaald op de diegene die de spullen geleend heeft.

Zo hopen we als voetbalvereniging bij te dragen aan het Hulselse verenigingsleven voor een levendige en leefbaar Hulsel.

Voor verenigingen binnen de gemeente Reusel de Mierden zijn de Biertafels en Bierbanken beschikbaar tegen een beperkte uitleenvergoeding en wordt een borg gevraagd. Ook voor hen gelden de basis afspraken voor het uitlenen.

Voor het uitlenen van de banken kan contact gezocht worden met iemand van het bestuur van de voetbalclub.

 Het Bestuur van Vv Hulsel

Jubileum feest vv Hulsel

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.