Algemeen

VV Hulsel bedankt de shirtsponsors!

Dit jaar heeft VV Hulsel alle teams in een nieuw shirt gestoken. Dit is mede mogelijk gemaakt door de shirt sponsoren van de diverse elftallen.

Als voetbalclub zijn wij dankbaar voor de bijdragen van alle sponsoren, waardoor we voetbal mogelijk kunnen maken voor iedereen die dat wil.  Als dank voor de extra bijdrage van de trouwe shirtsponsors, heeft het bestuur ze een ingelijst voetbalshirt cadeau gedaan. Hopelijk krijgt dit een mooi plaatsje bij de bedrijven en kunnen ze ook laten zien dat ze bijdragen aan het Hulselse verenigingsleven!

Nogmaals bedankt!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.