Kom jij ook bij de mini’s?

Hallo jongens en meisjes,

Voor het komende seizoen verwelkomt v.v. Hulsel weer graag nieuwe Mini’s. Het mini team bestaat uit spelers in de leeftijd van 5 tot 7 jaar. Fijn spelen met elkaar en met de bal, om zo spelenderwijs kennis te maken met het voetbal. Op zaterdag ochtend trainen we een uurtje van 10:00 tot 11:00 en tijdens het seizoen is er om de week een wedstrijd. Lijkt dit je ook leuk, kom dan gerust eens een kijkje nemen op de training op sportpark ‘t Kantje. We zouden het heel erg leuk vinden. In de maanden april en mei organiseren we enkele proeftrainingen om de kinderen rustig kennis te laten maken met de voetbalsport en om zo uit te proberen of voetballen iets voor hem of haar is.(even een berichtje als mee wil doen is wel fijn) Deze proeftrainingen zijn op sportpark ’t Kantje op:
– Zaterdag 4 mei
– Zaterdag 18 mei

Kom je ook gezellig mee voetballen? Mocht je vragen of interesse hebben neem dan contact op met Mark van Rijzingen (06 13685469) of Nicky van Herk (06 46094533)

Groetjes, Mini’s v.v. Hulsel