AlgemeenHeren 1Wedstrijdverslagen

Perfect Paasweekend voor v.v. Hulsel

Zaterdagavond sleepte v.v. Hulsel een mooie 3-2 overwinning binnen tegen DOSKO’32. En op de tweede paasdag hielt het de drie punten weer in eigen huis. Ze speelden tegen Puspharia 1 de studentenploeg uit Eindhoven en boekte een overtuigende overwinning 3-0.

In de 20e minuut bracht Stef Rooijmans de geel/blauwe formatie op een 1-0 voorsprong.

Tien minuten later was het Tom Roest die score wist uit te bouwen naar een 2-0 voorsprong. Diverse kansen volgen zoals een dropshot van Stef Rooijmans dat over gaat en een situatie waarbij Stef de bal eenvoudig breed kon leggen op Tom Roest om de bal binnen te lopen maar de passing was slecht en kwam niet aan. Hulsel gaat met 2-0 voorsprong de rust in en de tweede helft komen er voor beide ploegen niet veel kansen.

Ook de warmte speelt parten en er worden daarom drinkpauzes ingelast. Bas Liebregts gooit de deur op slot en brengt de eindstand 3-0 op het bord.

Volgende week speelt Hulsel de derby uit tegen Netersel.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.