Afscheid Gerben van der Heijden na 12 jaar  Secretaris van vv Hulsel 

Tijdens de jaarvergadering van vv Hulsel is afscheid genomen van Gerben van de Heijden  die zijn functie neerlegt als secretaris binnen het bestuur van VV Hulsel. Gerben is bij het bestuur gekomen in 2010 en nam direct de functie van secretaris op zich,  die rol werd overgenomen van Rob van Eekert. Namens het bestuur en alle leden danken wij Gerben voor zijn inzet de afgelopen 12 jaar.

De taak van secretaris is binnen het bestuur opgevuld door Luc van der Heijden. Rob Ijpelaar is bereid gevonden om deel te nemen aan het bestuur.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.