Wij zoeken jou!

Aan alle inwoners van Hulsel,

Lijkt het je leuk en lijkt het je vooral gezellig om eens achter de bar te staan? In de gezelligste kantine van de Kempen? Dan zoeken we jouw! In goed overleg is bijna alles mogelijk! Tijden zijn bespreekbaar en ook hoe vaak je wil werken! Wil je het liefst elke week of toch liever twee keer per maand? Of bijvoorbeeld op zondag van 10.00 tot 15.00, als de lagere elftallen thuis spelen? Of als het eerste thuis speelt van 14:00 tot 19:00? Of misschien op een donderdagavond vanaf 20.00?
Lijkt het jouw leuk om centje bij verdienen in de gezellige kantine van voetbalvereniging Hulsel, neem dan contact op met;
Joris van der Heijden tel. +31 6 10198369, of stuur een mailtje naar info@vvhulsel.nl

Namens het bestuur van v.v. Hulsel

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.