Algemeen

Proeftraining mini’s groot succes.

Aan het einde van het voetbalseizoen is er de mogelijkheid voor kindjes die 5 jaar zijn geworden of in het begin van komend voetbal seizoen 5 worden al vast kennis te maken met voetbal. Hoe kan dit beter dan mee trainen met de Hulsels mini’s.

Tijdens de training gaat het vooral om plezier maken, gezellig bezig zijn met de bal en toch de eerste basis beginselen van voetbal al spelenderwijs eigen te maken.

Mocht je kind de proef training gemist hebben en ook interesse hebben speler te worden bij de mini’s of een ander elftal dan deze gewoon opgegeven worden via de website https://vvhulsel.nl/lid-worden/

Het is weer extra leuk om de nieuwe generatie het plezier van samen voetballen te zien ervaren.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.