De kortste route naar Europees voetbal van VV Hulsel is bekend!

De winnaar van KNVB-beker mag zich volgend seizoen melden in de derde kwalificatieronde (Q3) van de Europa League. Of het realistisch is dat een amateurclub als vv Hulsel de KNVB-beker gaat winnen is een ander verhaal. In de geschiedenis van de KNVB-beker is het nog nooit gelukt om als amateurclub de finale te halen. Wel is de KNVB-beker de route die mogelijk voor vele de droom van een Europees voetbal avontuur kan verwezenlijken.

Om een ronde verder te komen dient eerst onderstaand programma succesvol afgerond te worden.

Poule R10
 105 sept. 14.30 Gloria UC – Bladella 
 105 sept. 14.30 Hulsel – Netersel 
 212 sept. 14.30  Bladella – Hulsel 
 212 sept. 14.30  Netersel – Gloria UC  
 319 sept. 14.30  Netersel – Bladella 
 319 sept. 14.30  Gloria UC – Hulsel

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.