AlgemeenHeren 1Wedstrijdverslagen

Hulsel-doelman Van Limpt pakt beslissende penalty

Foto: Willemijn Geheniau

Ollandia – Hulsel 2-2 (0-1). Hulsel wint met 4-2 na strafschoppen. 1. Tom Roest 0-1, 65. Steven van Dijke 1-1, 100. Stefan Erven 2-1, 115. Stef Roymans 2-2. Hulsel wint na strafschoppen. 

Moment van de wedstrijd: Hulsel-keeper Michiel van Limpt pakt de laatste penalty en zo gaat Hulsel door naar de finale van de nacompetitie. Daarin treft het op neutraal terrein tegen SBV uit Haren (gemeente Oss), de hoogst geëindigde periodekampioen uit klasse 5D. De winnaar van deze 2de rondewedstrijd promoveert dan naar de 4de klasse.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.